Kontakta oss

Frågor eller funderingar? Fyll i kontaktformuläret nedan så återkommer vi inom kort!

Välj ett av följande ämnen
EkonomiLagerOffertÖvrigt

Hitta hit

Telefon

08-84 86 18

}

Öppettider

Helgfria vardagar
07.30 – 16.00

E-post

info@lagerhotellet.se

Adress

Konsumentvägen 8A,
125 30 Älvsjö

Per Willman

Ägare
Säljare

08-843075
per@lagerhotellet.se

Fredrik Saegebrecht

Säljare
IT-ansvarig

08-843077
fredrik@lagerhotellet.se

Joacim Wikström

Lagerchef

08-843072
jocke@lagerhotellet.se

Lisa Tillander

Kontor

08-843076
lisa@lagerhotellet.se

Kai Tossavainen

Lagerarbetare

08-843078
kai@lagerhotellet.se

Anders Dalquist

Lagerarbetare

08-843081
anders@lagerhotellet.se

Benny Martinsson

Lagerarbetare

08-848618
info@lagerhotellet.se

Johan Helgesson

Lagerarbetare

08-843080
johan@lagerhotellet.se

Kontaktinformation
      • Lagerhotellet i Stockholm AB, Konsumentvägen 8A, ÄLVSJÖ
        • Tel: 08- 84 86 18 info@lagerhotellet.se